Wyprzedaż! KAMIZELKA GRZEWCZA PINEWOOD 9588 Zobacz większe

KAMIZELKA GRZEWCZA PINEWOOD 9588

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

859,00 zł brutto

-140,00 zł

999,00 zł brutto

Więcej informacji

Sportowa kamizelka na mężczyzn i kobiet z kieszenią na wysokości klatki piersiowej. Lekko ocieplana. Niski kołnierz ma nie utrudniać noszenia szalika. Kamizelka ma dwa duże i miękkie panele grzewcze na podczerwień wykonane z nowoczesnych włókien węglowych. Panele są umiejscowione na wysokości lędźwi i łopatek, generując ciepło i zapewniając komfort. W lewej kieszeni znajduje się dodatkowa kieszonka na wydajną litową baterię wielokrotnego użytku o pojemność 6000 mAh. Kamizelka oferuje trzy różne poziomy grzania, które są aktywowane za pomocą przycisku załączającego.

Przycisk znajduję po lewej stronie na wysokości klatki piersiowej. Kamizelka może również być używana jak druga warstwa naszego ubioru bez włączania paneli grzewczych. Bez baterii jest ona niewiarygodnie lekka.

Aby osiągnąć maksymalny komfort grzewczy kamizelka powinna przylegać do ciała tak bardzo, jak to tylko jest możliwe. Zakładamy ją na pierwszą warstwę naszego ubioru.

W skład zestawu wchodzą: kamizelka, bateria, ładowarka 100-240V. Materiał: 100% nylon. Podszewka: 100% poliester. Kolor: czarno-czerwony.